Ástávuona bálká ja rehketdoallu – Deannjá

Bjørn-Helge Aune
ekonomiijahoavda
Telefovdna: 905 98 213
E-poasta: bjorn-helge.aune@lavangen.kommune.no

Sølvi Frantzen Simonsen
jođiheaddji
Telefovdna: 958 53 921
E-poasta: solvi.simonsen@lavangen.kommune.no

Anita Jensen
konsuleanta
Telefovdna: 922 04 408
E-poasta: anita.jensen@lavangen.kommune.no

Ida Løkse
konsuleanta
Telefovdna: 922 04 176
E-poasta: ida.lokse@lavangen.kommune.no

Lena Hegge Pedersen
konsuleanta
Telefovdna: 922 10 638
E-poasta: lena.pedersen@lavangen.kommune.no

Liss Beate Rasmussen
konsuleanta
Telefovdna: 922 03 035
E-poasta: liss.rasmussen@lavangen.kommune.no

Heidi Røkenes
konsuleanta
Telefovdna: 922 23 578
E-poasta: heidi.rokenes@lavangen.kommune.no

Sissel Sjøgren
vuosttaščálli
Telefovdna: 922 03 542
E-poasta: sissel.sjogren@lavangen.kommune.no

Ástávuona doaktárat, Loabága ossodat/bahkadasdoavttir

Bahkadasdoavttir
116 117 / 77 18 64 90

Ástávuona doaktárat, Loabága ossodat
Telefovdna: 77 17 69 99
Jus dárbbat ovttatmano veahkki doaktárkantuvra rabasáiggis: tlf. 77 17 69 98 dahje tlf. 916 94 182

26.09.19 rájes dii.13:00 lea ođđa telefovdnanummar: 77 17 40 00

Galledančujuhus:
Loabága varrisvuođahuonas
Nesveien 24
9357 Deannjá/Tennevoll
E-poasta: legekontoret@lavangen.kommune.no
 

Suohkandoaktára: ..............................

LIS1 doaktára (vuorrodoaktára):............................................

Yvonne Borch
dearvvašvuođačálli
e-poasta: yvonne.borch@lavangen.kommune.no

Kristianne F. Pettersen
dearvvašvuođačálli
e-poasta: kristianne.pettersen@lavangen.kommune.no

Martha Sofie Pettersen
dearvvašvuođačálli
e-poasta: martha.sofie.pettersen@lavangen.kommune.no

Ástávuona giellagoahtie

Telefovdna 485 00 275

Lars Joar Halonen
beaivválaš jođiheaddji
Telefovdna: (+47) 941 43 343
E-poasta: lars.joar.halonen@lavangen.kommune.no

Kristina J. Eira
konsuleanta/nubbi jođiheaddi
Telefovdna: (+47) 413 52 538
E-poasta: kristina.eira@lavangen.kommune.no

Sanne-Marja Utsi
Loabága suohkana giellakonsuleanta
Telefovdna: (+47) 913 89 269
E-poasta: sanne.utsi@lavangen.kommune.no

Elisabeth Tobiassen
konsuleanta
Telefovdna: (+47) 922 35 343
E-poasta: elisabeth.tobiassen@lavangen.kommune.no

Risten Inga Eira
konsuleanta
Telefovdna: (+47) 413 49 653
E-poasta: risten.eira@lavangen.kommune.no

Mai-Britt Halonen
konsuleanta
Telefovdna: (+47) 413 48 957
E-poasta: mai.halonen@lavangen.kommune.no

Ástávuona kárta ja mihtidan - Årstein

Erlis Anderzen
inšenevra ossodat
Telefovdna: 77 17 66 19
E-poasta:  Erlis.anderzen@gratangen.kommune.no

Ástávuona kemnerkantuvra - Årstein

Telefovdna: 77 02 18 23

Poastačujuhus:
Nerveien 2
9470 Gratangen

Galledančujuhus:
Kommunehuset, Årstein
Gratangen

Ted Okstad
ovttadatjođiheaddji
Telefovdna: 77 02 18 23

Ástávuona mánáidsuodjalusbálvalus - Siellak

Telefovdna: 902 36 112

Poastačujuhus:
Postboks 77, 9350 Sjøvegan

Galledančujuhus:
Huset mot havet, 2. etg.(sentrum)    
9350 Sjøvegan

Bajásšaddankantuvra

Elisabeth Tobiassen
bajásšaddanjođiheaddji/konsuleanta
Telefovdna: 922 35 343
E-poasta: elisabeth.tobiassen@lavangen.kommune.no

Lars-Joar Halonen
skuvlafágalaš ovddasvástádus
telefovdna: 941 43 343
E-poasta: lars.joar.halonen@lavangen.komune.no

Bargiorganisašuvdna

Delta
Ivan Røkenes
Telefovdna: 922 13 335

Fágasearvi
Oddveig Johansen
Telefovdna: 922 28 018

Oahpposearvvi
Nanna Thomassen
Telefovdna: ......

Bálvalushuonas

Evy Hansen
vuosttaščálli
Telefovdna: 922 11 415
E-poasta: evy.hansen@lavangen.kommune.no

Maria Sinitsia

Ørjan Skavholm

Anne Stømmesen

Dearvvašeallinguovddáš

Asveig Antonsen
dearvvašvuođadivššár/álbmotdearvvašvuođakoordináhtor
Telefovdna: 922 29 469
E-poasta: asveig.antonsen@lavangen.kommune.no

Dearvvašvuođastašuvdna/dearvvašvuođadivššár

Asveig Antonsen
dearvvašvuođadivššár
Telefovdna: 922 29 467
E-poasta: asveig.antonsen@lavangen.kommune.no

Marthe Kristoffersen
čalbmeeadni
-váldde oktavuođa čalbmeetniin jus dárbbašat diimmu

Dikšu-, návccaiduhttin -ja fuolahusossodat (DNF-ossodat) / Loabáksiida, ruovttubálvalus, ásodat 8, gárrendilli -ja psykiatriijabálvalus

Norunn Johansen
DNF-jođiheaddji
Telefovdna:911 90 878
E-poasta: norunn.johansen@lavangen.kommune.no

Nan-Tove Thomassen
ossodatbuohccedivššár Loabátsiiddas
Telefovdna: 922 38 884
E-poasta: nan.tove.thomassen@lavangen.kommune.no

Maria Sinitsina
konsuleanta
Telefovdna: 922 18 748/467 44 732
E-poasta: maria.sinitsina@lavangen.kommune.no

Sissel B. Rydningen
ossodatbuohccedivššár ruovttubálvalusas
Telefovdna: 922 10 069
E-poasta: sisselbratsberg.rydningen@lavangen.kommune.no

Ruovttobuohccedikšun
Telefovdna: 976 67 456

Iris Solbakk
gievkkanhoavda
Telefovdna: 922 23 057

Loabátsiida, vuorrulatnja
telefovdna: 922 08 470

Ásodat 8
Telefovdna: 971 12 017

Gárrendilli- ja psykiatriijabálvalus:

Edith Klette Hansen
buohccedivššár
Telefovdna: 922 06 034 / 909 55 489
E-poasta: edith.hansen@lavangen.kommune.no

Ealáhusovddideaddji

Christian Ekeland
ealáhusovddideaddji
Telefovdna: 950 73 988
E-poasta: christian.ekeland@lavangen.kommune.no

Eanandoallokantuvra

Albert Pedersen
teknihkalaš hoavda
Telefovdna: 901 68 127
E-poasta: albert.pedersen@lavangen.kommune.no

Fysioterapiija

Geir Bjerregård
fysioterapevta
Telefovdna: 922 37 159
E-poasta: geir.bjerregaard@lavangen.kommune.no

Integrerenbálvalus

Tor-Eilif Emaus
integrerenkoordináhtor
Telefovdna: 901 45 544
E-poasta: torEM@lavangen.kommune.no

Loabága eaktodáhtolašguovddáš

Jane Johansen
Telefovdna: 922 26 435
E-poasta: post@lavangen.frivilligsentral.no

Loabága girjerádju

Anne Stømmesen
girjerádjohoavda/ráđđeaddi
Telefovdna: 922 19 445 (njuolggonummár girjerádjui)
            906 57 194
E-poasta: anne.strommesen@lavangen.kommune.no

Loabága kulturskovlá

Hans-Erik Børve
kulturskuvlarektor
Telefovdna: 922 35 737
E-poasta: hans.erik.borve@lavangen.kommune.no

Loabága skovlá ja skuvlaastoáigefálaldat (SAÁO)

Eva Bekkeli Haakseth
rektor
Telefovdna: 951 26 022
E-poasta: eva.bekkeli.haakseth@lavangen.kommune.no

Mona Rambø
oahpahusgoziheaddji
Telefovdna: 922 02 501/909 14 761
E-poasta: mona.rambo@lavangen.kommune.no

Hogne Dahlberg
IKT
Telefovdna: 905 40 305

Veronika Hellefossmo
sosiálaoahpaheaddji
Telefovdna: 922 30 292
E-poasta: veronika.hellefossmo@lavangen.kommune.no

Skuvlla astoáiggefálaldat (SAÁO)
Telefovdna:  922 04 127

Gørid Fjellstad
jođiheaddji SAÁO
Telefovdna: 922 04 127

Skovllá girjerádju
Telefovdna: 922 19 445

Loabákhálla

Váldde oktavuođa skuvlla rektoriin jus háliidat láigut hálla beaivet skuvlaáiggis dahje jus háliidat eahkes dahje basiid láigut de válddat oktavuođa girjerádjohoavddain.

Loabák mánáidgárdi

Loabák mánáidgárdi
Telefovdna 407 69 436

Tove Andberg
jođiheaddji
E-poasta: tove.andberg@lavangen.kommune.no

NAV Siellak, Loabák, Divrrák

Telefovdna: 55 55 33 33

Nuoraidbargit/ nuoraidstašuvdna

Olmmošsuodjalus

Olmmošsuodjalusa virggis: Anne Strømmesen
Telefovdna: 906 57 194
E-poasta: anne.strommesen@lavangen.kommune.no

Revišuvdna

Telefovdna:
            77 17 20 16
            77 17 20 17

Ruhttejeaddji, buollin ja gáddjojupmi

Beardu buollin ja gáddjojupmi
Kirsten Finmark
buollinhoavda
Telefovdna: 77 19 33 88/918 76 281
E-poasta: kirsten.finmark@bardu.kommune.no

Sátnejođiheaddji

Hege Myrseth Rollmoen
sátnejođiheaddji
Telefovdna: 412 38 876
E-poasta: hege.rollmoen@lavangen.kommune.no
 

Svein Sæther
Várresátnejođiheaddji
Telefovdna: 482 84 663

Suohkandirektevra

Erling Hanssen
suohkandirektevra
Telefovdna: 481 80 918
E-poasta: erling.hanssen@lavangen.kommune.no

Ingrid Hammer
bargiidhoavda/veahkkesuohkandirektevra
Telefovdna: 958 12 782
E-poasta: ingrid.hammer@lavangen.kommune.no

Šibitdoavttir

Šibitdoavttervákta:
Telefovdna: 922 18 999

Teknihkalaš, doaibma- ja divodandoaibmaossodat

Odd Elling Christensen
inšenevra
Telefovdna: 930 89 001
E-poasta: odd.christensen@lavangen.kommune.no

Albert Pedersen
teknihkalaš hoavda
Telefovdna: 901 68 127
E-poasta: albert.pedersen@lavangen.kommune.no

Andreas Simonsen
ossodat hoavda
Telefovdna: 917 87 520
E-poasta: andreas.simonsen@lavangen.kommune.no

Doaibma- ja divodandoaibma:
Geir Sjøgren, telefovdna: 930 78 222
Ivan Røkenes, telefovdna: 930 11 185